Ankara Sosyal Medya Ajansı

Bir işletme ve markanın geniş kitlelere ulaşması Ankara sosyal medya ajansı gibi yelerden profesyonel destek almasına bağlıdır. Bu kapsamda sizde Locca Digital ajansımızla iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya ajansı, işletmelerin dijital ortamda;

 • Ürünlerini,
 • Vizyon ve misyonlarını,
 • Hizmetlerini tanıtarak onların büyümesini sağar.

Sosyal medya ajansları sayesinde işletmeler markalaşırlar. Son teknoloji, sosyal medyayı bir gereklilik haline getirmiştir. İşletme ve markalara ait sosyal medya hesapları doğru tekniklerle yönetildiği takdirde etkili sonuçlar alınır. Locca Digital olarak markanıza ait sosyal medya hesapları doğru stratejilerle yönetiyoruz. Böylelikle takipçi sayınızın artmasına bağlı olarak satışlarınızda direkt artmaya başlıyor. Ankara sosyal medya ajansı hizmetlerimiz kapsamında öncelikle marka ve işletmelere hesap açıyoruz. Sosyal medya platformlarında hesap açtıktan sonra onların takibi, yönetimi ve geliştirilmesiyle uğraşıyoruz.

Sosyal Medya Ajansı Ne İş Yapar?

Ankara sosyal medya ajansı; işletmelerin internet ortamında marka, hizmet ve ürünlerini tanıtır. Instagram, Linkedin, Twitter, YouTube, Facebook vb. birçok platformda işletmelere dair tanıtımlar yapıyoruz. Locca Digital ajansımız sosyal medya ajansı kapsamında müşterilerine şu hizmetleri veriyor;

 • Platformlardaki hesaplar üzerinde gönderileri güncelleyip onları takip etme,
 • İşletmenin adıyla ve talebiyle çeşitli platformlarda hesap açma,
 • Hedef kitlenin istekleri ve talepleriyle analizler yapıp hesabın büyümesini sağlar,
 • Ödül ve kampanya gibi etkinlikler düzenleyerek kalıcı müşteriler elde etmeye çalışır,
 • Hesapları geniş kitlelere ulaştırmaya çalışır,
 • Firmayı yansıtacak video, metin ve görsel ögeler hazırlama,
 • Hedef kitle belirleme,
 • İşletmenin hem web sitesi hem de sosyal medya hesaplarıyla arasında bağlantı kurar. Sosyal medya hesapları ve web sitesi arasında kurulan güçlü bağlantı, sitenin trafiğini organik olarak artırma,
 • Takipçilerin olumsuz ve olumlu tüm geri dönüşlerini ele alınıp hepsinin raporunu tutar. Daha sonra hizmet verilen işletmeye vererek onların kendini geliştirmesi yönünde yardımcı olur,

Sosyal Medya Ajansı Fiyatları

Ankara sosyal medya ajansı bünyesinde hizmet veren firmamız fiyat konusunda net bilgi veremiyor. Çünkü sosyal medya ajansı altında verdiğimiz hizmetler çok geniş. Müşterilerimiz nasıl bir hizmet istiyorsa ona göre fiyat belirliyoruz. Örneğin; birden çok sosyal medya platformunun yönetimi sağlanacaksa bu durum direkt fiyatı yükseltiyor.

Sosyal medya ajansı fiyatlarından daha çok hizmetin içeriği çok önemlidir. Günümüzde internet kullanımının artmasıyla birlikte sosyal medya platformlarına da rağbet arttı. Dolayısıyla sosyal medyada etkin olmak işletmenin en büyük avantajı olacak.

Bu hizmetimizi sosyal medya ajansı yetkinliğine göre veriyoruz. Sosyal medya platformları yönetimindeki işgücü, fiyatı direkt etkiliyor. Fiyatların içinde hizmetin sağlayacağı faydaları da ekliyoruz. Sosyal medya ajansı fiyatlarımızı aylık olarak hesaplıyoruz. Fiyat konusunda detaylı bilgi almak için Locca Digital ile iletişime geçebilirsiniz. Karşılıklı öneri ve istekler doğrultusunda fiyat listesi çıkarıyoruz. Sosyal medya yönetimi hizmetlerini almaya başladıktan çok kısa süre içinde faydasını görmeye başlayacaksınız.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1