Ankara Web Sitesi Tasarım

Locca Digital; Ankara web sitesi tasarımı konusunda kaliteli hizmet veren ajansların başında geliyor. Web sitesi yalnızca işletmenin logosunun, adının ve çalışma saatlerinin olduğu bir araç değil.

Son dönemlerde dijital pazarlamanın ön plana çıkmasıyla web sitesinin önemi artmıştır. Profesyonel şekilde tasarlanan web sitelerinin yanında;

  • Hizmet,
  • Pazarlama,
  • Ürün,
  • Satış gibi konularda bilgileri de içeriyor.

Web sitesi tasarımı birçok çeşitten oluşmaktadır. Web sitesi tasarım hizmetlerimizin içerisinde; gönderim/ özel iletişim formları, etkileşimli haritalar, dijital alışveriş siteleri ve e-ticaret çözümleri yer almaktadır. Locca Digital devamlı kendini yenileyen bir firmadır. Profesyonel web tasarım çalışmalarına imza atmak için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Yeni yeni projelerle kusursuz web siteleri tasarlıyoruz.

 

Ankara Web Sitesi Tasarım Ajansı

Ankara web sitesi tasarımı ajansı olarak güvenilirlik, hız ve uygun bakımından öne çıkıyoruz. Tasarladığımız web siteleri hızlı şekilde güncelliyoruz. Gerekli olduğu durumlarda tüm talep ve problemleri gidermeye çalışıyoruz. Web sitesinin;
 

  1. Hazırlanması,
  2. Yayınlanması,
  3. Danışmanlık hizmeti gibi tüm konularda çalışmalar yapıyoruz.

Web site yayına girdikten sonra onla ilgili tüm hususları ele alıp hızlı destek hizmeti sunuyoruz. Web sitesi tasarım hizmeti alırken danışmanlıkta çok önemlidir. Locca Digital her web site tasarım hizmetlerinde müşteri desteği sunmaktadır. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. Müşterilerimize kusursuz teknik destek vermekteyiz. Ankara web site tasarımı faaliyetlerimizle sitenin ziyaretçi sayısını artırıyoruz. Sitenin ziyaretçi sayısı arttıkça müşteri sayılarınızda da doğal olarak artış olacak.

 

Ankara Web Sitesi Tasarım Süreçleri

Web sitesi tasarımı Ankara lokasyonunda çalışmalarıyla Locca Digital dikkat çekiyor. Ajansımızın web sitesi tasarım süreçlerini şöyle ele alabiliriz:

 

Müşteri Talep ve İhtiyaçların Ele Alınması

Ajansımız; müşteri talep ve isteklerine göre hareket etmektedir. Web site tasarımı konusunda en uygun ve verimli projelerle müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Web site tasarımı konusunda müşterilerimizle karşılıklı fikir alışverişi yapıp ona göre bir yol haritası oluşturuyoruz. Tasarım işlemi bittikten sonra da müşterilerimizin onayına sunuyoruz. Müşterilerimizin onaylamadığı noktalar varsa yeniden üzerinde çalışıp tekrar onaya sunuyoruz.

 

Kurumsal Profile Uygun Şekilde Web Tasarım Planlarının Oluşturulması

Web sitesi oluşturma ve tasarlama işlemleri son derece profesyonellik gerektirmektedir. Aynı zamanda web sitesi üzerine görsel öğeler yerleştirerek tasarımın kusursuz olmasını sağlıyoruz. Locca Digital’in profesyonel çalışanları tarafından web sitesinin tasarımı oluşturulurken ön araştırma yapılır. Bu ön araştırmaya uygun olacak şekilde özgün tasarımlara imza atıyoruz. Web sitesi yapımında kurumsal kimlik analizi gerçekleştiriyoruz. Kurumsal kimlik analizinin sonuçlarına uyacak şekilde profesyonel çalışmalar ortaya koyuyoruz. Her daim kullanıcı dostu web siteleri oluşturmaktayız.

 

İçerik Yönetim Sisteminin Tasarlanması

Ankara web tasarım noktasında birtakım ihtiyaçları ele alarak içerik yönetim yazılımları oluşturuyoruz. Müşterilerimiz şifrelerle arayüze girerek içerikleri güncelleyebiliyorlar. Seo uyumlu içeriklerle sitenin arama motorlarındaki görünürlüğünü artırıyoruz. Kaliteli, özgün ve açıklayıcı içeriklerle sitelerin içeriklerini oluşturmaktayız.

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1