Doktor Fotoğraf Çekimi Ankara

Locca dijital, doktor fotoğraf çekimi Ankara lokasyonunda sağlık sektörüne hizmetler veriyor. Profesyonel fotoğraf çekimleriyle doktor kliniklerini dijital ortamda tanıtıyor.

Doktor fotoğraf çekimi; tam donanımlı stüdyo içerisinde gerçekleşmektedir. Göze hitap eden ışıkların altında doktorların hizmet verdiği muayenelerin fotoğraflarını çekip web sitesi ve sosyal medya platformlarına servis ediyoruz. Ajansımız doktor fotoğraf çekimi için son teknolojik cihazlar kullanıyor. Ayrıca dergi ve kataloglarda kullanılmak üzere de fotoğraflar çekiyoruz. Doktor fotoğraf çekimi ile insanlara verilmek istenen mesajı çektiğimiz karelerle net şekilde veriyoruz. Doktorların fotoğraflarını hizmet verdiklerini muayeneyle birlikte çekiyoruz. Çekmiş olduğumuz fotoğraflarla doktorumuzun muayenesi kurumsal kimlik kazanmış oluyor.

Doktor Fotoğraf Çekimi Nasıl Olmalı?

Doktor fotoğraf çekimi; sosyal medya platformlarında ve web sitelerinde kullanılmak üzere yapılır. O nedenle özgün olması çok önemlidir. Doktor fotoğraf çekimi;

  • Twitter, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya platformlarına,
  • Web sitesiyle uyumlu yüksek çözünürlüklü,
  • Grafik, kartvizit, broşür ve katalog tasarımlarına uygun şekilde gerçekleştiriyoruz.

Doktor web sitesi için çektiğimiz fotoğraflar hem doktoru hem de kliniğini en iyi yansıtacak şekilde yapılmaktadır. Bu hizmetin içerisinde klinik ve klinikte görev alan herkesin fotoğrafını çekiyoruz. Fotoğrafları çekerken özellikle doktorun uzmanlık alanını temsil eden karelere de yer veriyoruz. Google, çalıntı görsellere karşı kesin tavırlıdır. O konuda başınız derde girmemesi açısından tanıtım faaliyetlerinde ve web sitenizde mutlaka özgün içeriklere yer vermeniz gerekiyor. Özgün profesyonel fotoğraflarla web siteniz Seo açısından da sorun yaşamayacak.

Doktor Fotoğraf Çekimi İçerisinde Hangi Hizmetler Var?

Dijitalleşen dünyada tanıtım faaliyetleri için her meslek grubu fotoğraf çekimi hizmeti almaya başladı. Loccadijital ile sizde iletişime geçerek kliniğiniz ve uzmanlık alanınız için fotoğraflar çektirebilirsiniz. Doktor fotoğraf çekimi hizmetlerimiz içerisinde aşağıda sıralayacağımız hizmetlerden de yararlanabilirsiniz:

Klinik Fotoğraf Çekimi

Doktorların hastalarını muayene ettikleri alanın fotoğraflarının çekimi de çok önemlidir. Kliniğe hastaları yöneltmek için doktorun uzman olduğunu belirtecek kareler çekilir. Fotoğraf çekiminde kliniğin temiz bir doktor muayenesinde olması gereken unsurları taşıdığı ifade edilir. Doktorun verdiği hizmetlerden tutunda klinik içerisindeki muayene cihazlarına kadar tüm unsurların çekimi yapılır. Klinik fotoğraf çekimlerini profesyonel şekilde yaptığımız için kurumsal kimlik kazanmış oluyorsunuz. Doktor kurumsal fotoğraf çekimleri;

  • Fotoğrafları net ve doğru şekilde sunuyoruz,
  • Fotoğraflarda tek görüntünün yakalanması yeterli olmaz. Görüntüyle birlikte kliniğin kurumsal yapısını ifade edecek görsellerinde çekimini yapıyoruz,
  • Ayrıca doktorun alanında ne kadar profesyonel çalışmalara imza attığını belirten karelerde çekmekteyiz,
  • Doktor fotoğraf çekimi Ankara hizmetlerimizde, kataloglarda hazırlıyoruz. Çekimlerimizi kataloglara koyulacak şekilde de yapıyoruz.
  • Özen gösterilmeyen ve kalitesiz şekilde oluşturulan katalog fotoğrafları hastaların güvenini kazanma noktasında sizi zorlayabilir. Doktorların mesleğinde profesyonel olduğunu yansıtan katalog fotoğraflar çekiyoruz. Locca digital ile iletişime geçtiğiniz takdirde doktor fotoğraf çekimi faaliyetlerimizle ilgili net bilgi alabilirsiniz.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Image
Blog - Locca Digital

Rize Web Tasarım

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1