Facebook Meta Business Partner Nasıl Olunur

Meta Business Partner, reklam veren kişilerin pazarlama çalışmasını tek bir yer üzerinden yönetebilmelerine ve varlıklarına olan erişim ekipleri, ortak ajanslar ve tedarikçileri üzerinden paylaşmalarına fırsat tanımasıdır.

İstekli bir Facebook ya da Meta uygulaması kullanıcısı olan ya da olmayan kişilerin, bu sosyal ağ uygulamasının 2004'te yapılan lansmanından bu yana büyük bir etkiye sahip olduğu bilinir ve her gün iki milyara yaklaşan insanlardan oluşan küresel bir izleyici kitlesini de çekmeye devam ettiği bilinen bir gerçeği oluşturur. Bu sebeple, pazarlama karışımında Meta reklamcılığın olması, sosyal kampanyaların planlanırken çok dikkate alındığı görülür. Pazarlamacılar, bu kanalın veriminden faydalanmak için Meta'nın eşsiz cazibesinden yararlanarak stratejik, yaratıcı ve etkili kampanyalar oluşturulması konusunda oldukça bilgilidir.

Bir meta iş ortağı olan, uzmanlığı için onaylanan, reklam gösterimlerinden, ürün satımına ve müşteriler ile etkileşime geçilmesine kadar işletmenin büyümesine yardımcı olan deneyime sahip kişiler tarafından yönetilir.

Bu Araçla Neler Yapabilirsiniz?

Tek bir yerden oluşan Facebook sayfaları, Instagram hesapları, hedef kitle listeleri ya da ürün katalogları gibi birden çok varlık oluşturup yönetebilme imkanı sunar.

Reklam hesapları, sayfalar ve uygulamalar üzerinde çalışan kişiler için kullanıcı erişimleri ve izinlerin kontrolleri yapılır ve bütün varlıklara sahip olmaya devam etme imkanı sunar.

Reklam harcamalarında ve gösterimler üzerinde detaylı ve genel görünümü sayesinde Instagram ve Facebook'ta daha aktif bir şekilde reklamları takip etme imkanı verir.

Program Nasıl Çalışır?

Şirketler üzerinden biri olan Ajanstan Reklam Teknolojisi'ne, kreatif mesajlaşma imkanına ve çok daha fazlasının olması ile bulunan birkaç kreatif ve teknik çözümler ile Meta İş Ortağı olabilmek için başvuru yapılmasına imkan tanır. Uygunluk kriterlerde çözüm türlerine göre değişiklik gösterir ve genelde şirketin Facebook, Messenger ve Instagram gibi Meta teknolojileri içinde bulunan çalışmaların niceliğinin ve niteliğinin bir kombinasyonu olarak bilinir. Meta Business Partner programına katılım sağlamak, Meta teknolojileri içinde müşterilerilerin başarıya ulaşması konusunda uzman olunmasına yardımcı olacak avantaj ve ayrıcalıklara erişim kolaylığı sağlama gibi artı birçok yönü bulunur.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Image
Blog - Locca Digital

Ostim Web Tasarım

Image
Blog - Locca Digital

Zonguldak Web Tasarım

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1