İngilizce Web Sitesi Yapan Firmalar

İngilizce dili günümüzde de olduuğu gibi dünyada en sık konuşulan dil olduğu herkes tarafından bilinir. Bu sebeple de pazarın yalnızca Türkiye olduğunu düşünmek yapılacak olan bütün reklam ve tanıtımlar için İngilizce materyal de hazırlanmasını gerektirir.

Yurt dışında olanların firmayı tanımak istedikleri zaman size ulaşmak için kullacak oldukları ilk kanal ise kurfuğunuz web sitesi olacaktır. Araştırmalar televizyondan, gazeteden ya da sosyal medya üzerinden reklamları izleyen ve gören kişilerin Google üzerinden araştırmalar yaparak detaylarına web siteleri üstünden ulaşmaya çalıştıklarını da ortaya koyar. Bu yüzden hangi alan üzerinden tanıtım ve reklam yapılırsa yapılsın oluşturduğunuz web sitesi burada kilit alan olarak yer alır. Bu yüzden gelişimlerini takip etmek de son derece önemli bir durumu oluşturur.

Oluşturulan web sitesinin ingilizce dili olarak hazırlanması da “teknik tercümeler” ile de içeriğinin tercüme edilmiş olmasın da bir o kadar önem taşır. Sektör için de özel kelimelerin doğru tercümeleri ile web sitesi içerikleri site içeriğini daha doğru yansıtır.

Dilediğiniz gibi ingilizce web siteleri de farklı bir alan olarak da yayınlanır. Bu yüzden yurt dışı Google aramaları üzerinde site içinde bulunan anahtar kelimelerin aranmasında daha iyi sonuçlar verir. 15 senede 1000’ den çok İngilizce web sitesi yapılması ile doğru ve etkili bir tasarıma imza atmak mümkün olur. Bu sayede kendi işinizi kurabilir ve istediğiniz sonuçları elde etmeye bir adım atma imkanı verir.

Web Sitesi Tasarımları

Kurumsal web sitelerinin amacı ise firma ürünleri, hizmetler, projeler, uygulamalar ve referans bilgisinin, hedeflenmiş olan bölgelere ve kişilere internet üzerinden ulaşmasını sağlamayı hedefler. Sitede bulunan özellikler ilk izlenimde ve kullanımı sırasında siteyi ziyarette bulunan kişilerin ilgisini belirlemede faydalı olur. Web sitelerinde tasarım işleri için, en kısa zamanda en yüksek verim doğru bir şekilde tamamlayan, google sıralamalarında ise ilk sayfada yer alınmasını sağlayabilen güvenilir web siteleri yapan firmalar ile çalışıldığı zaman kurumsal hedeflere daha hızlı ulaşım sağlanır.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Image
Blog - Locca Digital

Ankara ERP Yazılım Firmaları

Image
Blog - Locca Digital

Ankara Data Center Hizmeti

Image
Blog - Locca Digital

Manisa Web Tasarım

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1