KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetimi

İşletmeler,  KOSGEB destekli Google reklam yönetimi hizmeti alarak dijital dünyada varlıklarını gösterebilirler. KOSGEB reklam ve tanıtım desteği kapsamında Google reklam yönetimi yapılıyor.  

KOSGEB tarafından girişimcilere destek veren birçok çalışma yapılıyor. Google reklam yönetimi de o destekler içinde yer alıyor. Girişimlere tam destek verilerek Google’ın reklamlarında yer almaları sağlanır. İşletmeler, KOSGEB destekli Google reklam yönetimi sayesinde sadece Türkiye’de değil aynı zamanda dünyada da tanınmaya başlarlar. Bir işletmenin faaliyetlerini dünyaya tanıtmasında etkin rol oynamaktadır.

KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetimi Şartları Nelerdir?

KOSGEB destekli Google reklam yönetimi hizmeti alabilmek için öncelikle bazı şartları taşımanız gerekiyor. Bu şartları şöyle sıralayabiliriz;

 • KOSGEB logosu ve yazısı materyallerde mutlaka belirtilmelidir.
 • Marka tescil belgesi almak…
 • Destek almayı düşündüğünüz hizmet ve ürünlerin mutlaka işletmenizle alakalı olması gerekiyor.

KOSGEB destekli Google reklam yönetimi hizmetini yurtdışındaki çalışmalarınıza yönelik almayı düşünüyorsanız 5 bin TL’den fazla destek almanız mümkün değildir. Bu veri, her bir reklam çalışmasını kapsamaktadır.

KOSGEB destekli Google reklam yönetimi hizmeti temin etmeniz gereken evraklar şunlardır;

 • Dijital ortamda sunulan başvuru formu eksiksiz doldurulmalı,
 • Formun doğru doldurulması da çok önemli,
 • İşletme adına düzenlenmiş fatura ya da onun dengi olan belge,
 • Girişimci ve işletmenin SGK’ ya borcu olmadığına dair yazılı belge teslim etmesi gerekli,

KOSGEB, Google reklam yönetimi ile ilgili desteğini geri ödemesiz olarak veriyor.

KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetim Hizmeti Avantajları Nelerdir?

KOSGEB destekleri birçok alanda olduğu gibi işletme ve girişimcilerin Google reklam yönetimlerine dair hizmetleri içinde veriliyor. Bu destek sayesinde şu avantajlara sahip olabileceksiniz;

 • Hızlı dönüşümler alabilirsiniz.
 • Çok kısa sürede daha çok kitleye ulaşmış olacaksınız.
 • Hedef kitlenize yönelik çalışmalar yapmaya başlayacaksınız.
 • Kullanmış olduğunuz anahtar kelimelerin arama hacimlerini öğrenebilirsiniz.
 • Hangi saatler arasında arandığınız bilgisine de ulaşabilirsiniz.
 • Reklamın hangi bölgelerde yapılacağına karar verme imkanınız var.

KOSGEB Destekli Google Reklam Yönetim Hizmeti Kapsamı Nedir?

Gelişen teknolojiyle birlikte Google reklam yönetimi; marka ve işletmeler için hayati önem arz etmeye başlamıştır. KOSGEB reklam desteği kapsamında Google reklam yönetimine dair finansal destek sağlıyor. Bu destek sayesinde marka ve işletmeler maddi anlamda yetersiz olsalar dahi dünyanın en popüler tarayıcısında tanıtımlarını yapabilecekler.

Google reklam yönetimi desteği, KOSGEB’in girişimcilere özel sunmuş olduğu fırsatlar içerisinde yer alıyor. Uluslararası ve ulusal alanlarda işletmelerin reklam verme giderlerini temel alır. KOSGEB’in farklı alanlar için sunduğu desteklerden bir tanesi olduğunu söyleyebiliriz. KOSGEB Google reklam yönetim desteği alabilmek için öncelikle KOSGEB’in resmi web sitesine giriş yapınız. Sitede yer alan formu yukarıda belirttiğimiz gibi doğru şekilde doldurunuz. Formu dolduktan sonra mutlaka çıktısını alınız. Formun çıktısını KOSGEB hizmet merkezine verip başvurunuzu tamamlayıp sonucunu bekleyebilirsiniz. KOSGEB destekli Google reklam yönetim hizmeti konusunda Locca Digital uzman ekibi tarafından daha detaylı bilgilendirileceksiniz.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1