Ankara Dijital Kartvizit

Dijital kartvizit telefon numaranız, adresiniz, e-posta hesabınız, web siteniz ve sosyal medya hesaplarınız gibi bilgileriniz istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz ve saniyeler içerisinde tanıştığınız kişilerin telefon rehberlerine kaydolmasını sağlayan mükemmel bir sistemdir. Dijital kartvizitler herhangi bir mobil aplikasyona gerek olmadan NFC ya da QR teknolojisi kullanılarak çalışmaktadırlar. Akıllı kartviziti telefona yakınlaştırarak iletişim bilgilerini tanıştığınız kişi ile anında paylaşma imkanınız bulunmaktadır.

Dijital kartvizitlerin bazı faydaları vardır. Bu faydaların neler olduğu merak edilmektedir. Yeni bir kartvizit çıkaracak olan kişilerin bunun akıllıca bir yol olup olmadığını merak edilmektedirler. Bu nedenle de bu faydaların neler olduğunu sizler için sıraladık;

  • Dijital kartvizitler son derece ekonomiktir.
  • Çevre dostudurlar.
  • Temas gerektirmeden kullanılabilmektedirler.
  • Çok iyi bir network aracıdırlar.

NFC kartvizitinize ekleyebileceğiniz bazı bilgiler vardır. Bunlar isim, soyisim, şirket, unvan, temel iletişim bilgileri, konum, profil fotoğrafı, fatura ve Iban bilgileri olabilmektedir. Aynı zamanda akıllı kartvizite sosyal medya hesapları da eklenebilmektedir. Twitter, Instagram, Facebook, Linkedln, Youtube ve bunlara benzer bir çok sosyal medya hesabını akıllı kartvizitlere eklemek mümkündür.

Dijital kartvizitler şirketler tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Bu kartvizitler sayesinde karşı telefona dokunulduğu zaman NFC tarayıcı aktif hale gelmektedir. QR kof ile herhangi biriyle bilgilerinizi paylaşmanız mümkündür. Size ait kartvizit linki ile online olarak her yerden bilgilerinizi paylaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Dijital kartlar sayesinde tüm iletişim bilgilerinizi ve kişisel bilgilerinizi yeni tanıştığınız insanlar ile kolay bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Bu paylaşım oldukça değerli, akılda kalıcı ve hızlı olduğundan insanlar dijital kartvizitleri tercih ediyorlar. Dijital kartvizit ürünlerinin hem bilgisayarlar üzerinden hem de telefonlar üzerinden ulaşılabiliyor olması da ayrı bir rahatlıktır.

Dijital kartvizit sahibi olmak için Ankara dijital kartvizit satışı yapan firmalardan kendiniz için ya da şirketinizin çalışanları için toplu olarak dijital kartvizit alma imkanınız bulunmaktadır. Bu sayede çalışanlarınızın şirketinizin adını her yerde daha kolay duyurmasını ve daha tanınır bir şirket olmayı sağlayabilirsiniz.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Image
Blog - Locca Digital

Kütahya Web Tasarım

Image
Blog - Locca Digital

Çankırı Web Tasarım

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1