Ankara Dijital NFC Kartvizit Firmaları

Ankara dijital NFC kartvizit firmaları teknolojinin gelişimiyle beraber yeni nesil reklamcılık hizmetlerini sunmaktadır. Günümüzde akıllı telefonların ve teknolojinin gelişimiyle beraber hayatımız gittikçe kolay hale gelmektedir. Dijital kartvizit kullanımı ise oldukça basittir. Telefon numaraları, sosyal medya hesapları, e-mail hesapları, adres bilgileri, web sitesi ve iban numaraları gibi bilgilerinizi, ek masraflar olmadan sanal bir şekilde cüzdanlarda taşınabiliyor.

En iyi dijital kartvizit oluşturma hizmetleriyle beraber profesyoneller tarafından hazırlanan dijital kartvizitlerinizi oluştururken hem kişisel ihtiyaçlara hitap eden hem de işe uygun olarak entegre edilen bu teknolojiyle kartvizit basımına son verebilirsiniz. Tüm bunların yanında ise bu teknolojiyle çevreyi koruyabilirsiniz ve sürekli basılan kartvizitler için kâğıt israfının da önüne geçilebiliyor.

Dijital NFC Kartvizit Nasıl Kullanılır?

NFC kartvizitler, temassız olarak sahiplerinin kurumsal kimliğine katkı sağlamanın yanı sıra müşteri ziyaretlerini, toplantı gibi görüşmelerde iletişim bilgilerinizi, karşı tarafa kaydedebilir, sizlerde karşı taraftan bilgileri alabilirsiniz. Görüşmeler sırasında baskısı yapılan kartvizitlerin birçok zaman kaybolduğu ve işlevini yitirdiği her iş insanının başına gelen bir durumdur. Temassız özellikte olan NFC kartvizit ise tüm bu sorunlarınıza çare niteliğindedir.

Toplantı sırasında yanınızda yer alan kurumsal kimliğinizi yansıtacak kartvizitinizi, karşı tarafın telefonuna yaklaştırmanız yeterlidir. Telefonlarda otomatik olarak NFC dijital kartvizit ve bilgileriniz açılacak, tek bir tuşla okutan kişilerin telefon rehberine eklenecektir. Ekleme sırasında ise hiçbir bilginin el ile girilmesine gerek olmadan oldukça kısa bir süreçte tamamlanır.

Ankara Dijital NFC Kartvizit Hizmetleri

Dijital NFC kartvizit firmaları ve hizmetleri, sektörünüz fark etmeden işletmenizi yeni teknolojiye adapte etmektedir. Gelişen ve sürekli değişen dijital dünyaya uyum sağlayan kartvizitler ile dilediğiniz kişiye bilgilerinizi aktarabilirsiniz. Tek temasta bile her şeyi kolaylaştıran NFC kartvizit hizmetleriyle dijitalleşme sürecine adapte olabilir ve büyük avantajlar kazanabilirsiniz. Dijital kartvizit oluşturma aşamasında işin uzmanından destek alarak kendine has özellikleri olan NFC teknolojisinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Üstelik maliyet anlamda da önemli bir fayda sağlayan bu teknoloji ile kartvizit basım gibi ek maliyetlerden kaçınabilirsiniz.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Image
Blog - Locca Digital

SEO Rakip Analizi

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1