Ankara Ticimax E-Ticaret Bayii

Ankara Ticimax e-ticaret bayii ile farklı sektörlerden global yüzlerde farklı markanın hizmet ve ürünlerini müşterilere sunduğu sanal mağazalarda ve özel e-ticaret projelerinin vazgeçilmezi olan Ticimax avantajlarıyla sunulmaktadır. Günümüzde birçok kişi e-ticarete başlamak isteyenler veya halihazırda olan e-ticaret altyapılarını taşımak isteyen tüm işletmeler, Ticimax’ın avantajlı dünyasından faydalanmaktadır. Ticimax satış ortağı olanlar kazançlarını da sadece Ticimax altyapısı satışıyla değil, reklam danışmanlığı, site kurulumu gibi ek hizmetlerle daha fazla gelir elde edilebilmektedir.

E-ticaret bayiliği, hali hazırda internetten ürün satışlarını gerçekleştiren işletmelerin hizmet ve ürünlerini ticari kanallarla satmanızı sağlayan satış sistemine verilen bir isim olmaktadır. Ticimax e-ticaret bayilik sisteminin bireylere sağladığı birçok avantaj bulunur. Bu noktada e-ticaret siteleri Ticimax ile hayata geçirilerek siteler hızlı şekilde tedarikçilerle entegre ederek satış yapmaya başlanabilir.

Ankara Ticimax E-Ticaret Bayii Hizmetleri

Ticimax bayiliği veya satış ortaklıkları, e-ticaret alt yapılarını, e-ticaret çözümleri çevresinde müşterilerine önererek kişi ve kurumların bir gelir elde etmesini sağlayan bir ortaklık sistemi olmaktadır. İşletme ve kişiler Ticimax e-ticaret bayii hizmetlerini alarak gelir elde edebilmektedir. Bunun yanı sıra arama motoru optimizasyonu, tasarım, reklam, e-ticaret danışmanlığı gibi alanlarda hizmet vererek çalıştığı firmalar üzerinden gelir elde edebilirler.

Genel olarak pazaryeri entegrasyonu, e-ticaret pazaryerleri üzerinden satış yapabilen işletmeler açısından özel olarak üretilen bir e-ticaret çözümü olmaktadır ve Pazaryeri entegrasyonlarıyla e-ticaret firmaları istediği e-ticaret pazaryerine özel özelleştirmeleri yaparak anında satışa başlayabilirler.

Ticimax E-Ticaret Bayii Avantajları

Binlerce marka tarafından tercih edilen Ticimax, e-ticaret ile e-ihracat ile internet üzerinden ürün satmak isteyen birçok marka, Ticimax e-ticaret altyapısını tercih etmektedir. Bunun yanı sıra rakiplerinden ayıran en önemli özelliği de pazaryeri entegrasyonların çift yönlü pazaryeri entegrasyonu özelliğinin olmasıdır. Ticimax e-ticaret altyapısı içerisinde yer alan:

  • Sanal pos entegrasyonu
  • Mobil uygulama
  • Kargo entegrasyonu
  • Ürün yönetimi
  • Pazaryeri entegrasyonu
  • Müşteri hizmetleri
  • Arama motoru optimizasyonu
  • Müşteri hizmetleri

Gibi birçok özellikten yaralanan işletmelerde e-ticaret sitelerini hızlı şekilde hayata geçirerek internet üzerinden satış yapmaya başlayabilir. Bu noktada hizmet verilen müşterilerin satış yaparak gelir elde etmesini sağlamak adına Ticimax e-ticaret bayiliği alınabilir.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Image
Blog - Locca Digital

Hatay Web Tasarım

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1