Ankara Web Site Yapan Firmalar

Ankara web sitesi yapan firmaları arasında web çalışmaları için en doğru adres, Locca Digital diyebiliriz. Locca Digital, ekip ruhuyla işletmenizi sektörde öne çıkaracak web siteleri tasarlıyor.

Ankara web sitesi tasarım, dijital dünyanın bir gerekliliğidir. Teknolojinin gelişmesiyle önem kazanan web sitesi yapımı çalışmaları genel olarak olumlu olsa da bazı durumlarda olumsuz sonuçlar doğurabiliyor. Piyasada kaliteli web sitesi yapan firmalar olduğu kadar merdiven altı çalışmalar yapanlarda vardır. Bundan dolayı web sitesi yaptırmayı düşündüğünüz ajansı çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Locca Digital, bahsettiğimiz noktada kaliteli ve profesyonel çalışmalara imza atan bir ajanstır. Web site yapımı, yazılım diliyle sitenin tüm tasarımını ifade ediyor.

Ankara Kurumsal Web Site Yapımı

Ankara lokasyonunda kurumsal web site yapımı konusunda çok sayıda firma bulunmaktadır. Web site yapımında bir işletmenin kurumsal kimlik kazanması için mutlaka onun hizmetlerini ve ruhunu yansıtması gerekiyor. Kurumsal web tasarım çalışmalarında tüm detayların iyi şekilde analizi yapılmalıdır.

Web site yapımı ile işletme ve markaların tanıtımları yapılır. Aynı zamanda işletme ve markaların bilinirliğini artırmak içinde önemli rol oynuyor. Locca Digital, uygun fiyatlarla web sitesi yapıyor. Web site çalışmalarında planın doğru yapılması çok önemlidir. Web site doğru adımlarla planlanarak yapıldığında çok geniş kitlelere ulaşır. Web siteleri işletmelerin dijital kimliğidir. Firmamız web site yapımında müşterilerinin tüm taleplerini eksiksiz yerine getirmektedir.

Ankara Kurumsal Web Site Yapımı Fiyatları

Ankara web sitesi yapım fiyatları ele alınırken sitenin nasıl bir amaç için kurulduğu ele alınır. Örneğin; kurumsal işletme için mi yoksa e-ticaret sitesi olarak mı ele alınacağını çok iyi belirlemek gerekiyor. Kurumsal web siteleri ele alınırken aşağıda sıralayacağımız hususlara çok dikkat edilmelidir:

Boyut

Web sitesinin toplamdaki sayfa sayısını ifade etmektedir. Web site yapımında boyut konusu;

  • Sabit sayfaları,
  • Blog gönderileri olarak uzayan listeleri,
  • Devamlı ve dinamik şekilde yenilenen sayfaları ifade ediyor.

İşlevsellik

Web sitesinin işlevine göre yazılım çalışmaları yapılır. İşlevselliğe üyelik portakallarını örnek verebiliriz.

Tasarım

Özel tasarım, tasarım gereksinimleri ve mevcut temalar direkt fiyata etki eder.

Ankara Kurumsal Web Site Yapımında Fiyatı Değiştirmeyen Özellikler

Ankara web sitesi yaparken aşağıda sıraladığımız özelliklerden dolayı ek ücret müşterilerimizden talep etmiyoruz. O özellikleri şöyle sıralayabiliriz:

SSL Sertifikası

Web sitesi yapımında SSL sertifikaları için ek ücret talep edilmez. SSL sertifikası, siteyi ziyaret edenlerin veri güvenliği için önemlidir. Aynı zamanda SSL sertifikası sitenin Google’daki sıralamasını da ifade ediyor.

Responsive Tasarım

Web sitesinin mobil cihazlara uyumunu ifade eder. Web siteleri mobil cihazlarda dahi kusursuz görüntülenir.

Hosting- Kaliteli Barındırma

Web sitelerinde yayınlanması düşünülen sayfa, doküman ve resimler internet kullanıcılarının erişim sağladığı bilgisayarlarda yer alır.

Seo Uyumu

İşletmenizin web sitesini arama motorlarında görmek için Seo uyumlu çalışma yaptırmanız gerekiyor. İşletmenizin sektörüne uygun anahtar kelimelerle web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alır.

Teknik Destek

Web siteler; her daim gelişen canlı varlıklar olarak ifade edilebilir. Bundan dolayı web sitelerinin devamlı olarak teknik destekle verimli hale getirilmesi gerekir. Locca Digital, yukarıda belirttiğimiz tüm unsurlar doğrultusunda web site yapımı gerçekleştiriyor.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Image
Blog - Locca Digital

Avukat Fotoğraf Çekimi Ankara

Image
Blog - Locca Digital

Ağrı Web Tasarım

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1