Ankara Web Sitesi Fiyatları

Ankara web sitesi yapımı konusunda Locca Digital; kalite ve uygun fiyat çerçevesi altında hizmet veriyor. Web site yapımı, işletmeleri sektöründe lider etme noktasında önemli rol oynuyor.

Locca Digital ekibimiz, müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde web siteleri tasarlıyor. Ajansımızla iletişime geçerek web site yapımı konusunda detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ankara web sitesi fiyatları; sitenin dinamik ve statikliğiyle bağlantılı olarak değişmektedir. Dinamik web siteleri, devamlı güncellenen ve geliştirilenlerdir. Statik web sitelerindeyse; güncelleme gibi bir durum söz konusu olmaz. Standart siteler, statik özellikli olarak kabul edilirler.

Ankara Kurumsal Web Sitesi Fiyatları

Ankara web sitesi fiyatları kurumsal statüye göre değişiklik gösteriyor. İşletmeye kurumsal kimlik kazandırmak amacıyla profesyonel şekilde web sitesi yapılır. Kurumsal web siteleri üzerinde;

 • Google map,
 • Modern arayüz,
 • Sosyal medya entegrasyonları,
 • Responsive tasarımlar,
 • Kurumsal Seo çalışmaları,
 • Hız,
 • Özgün içerikler,
 • Hakkımızda sayfası,
 • İletişim formu,
 • Kullanıcı deneyimi uygunluğu,

Kurumsal web sitesi çalışmalarımız sayesinde işletmeler prestij kazanıyor. Başarılı bir şekilde yapılan web sitesiyle işletmeniz rakiplerinin önüne geçme imkânı yakalayacak. Ankara web sitesi fiyatları içeriklerine göre değişmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına göre yaptığımız web siteler; tasarım ve altyapı açısından çok kalitelidir. Aynı zamanda renk uyumuna da çok dikkat ediyoruz. Yüksek çözünürlüklü ve kaliteli görüntülerden web sitelerini oluşturuyoruz. Web sitesinin hızlı açılması da kullanıcı dostu olması açısından çok önemlidir. Bu noktada da kaliteli çalışmalara imza attığımızı söyleyebiliriz. Dinamik yapılı web sitelerde devamlı kodlama ve yazılı dili hazırlıyoruz. Böylelikle web sitesini sürekli güncellemiş oluyoruz. Kurumsal web sitesi;

 • Seo çalışmaları,
 • Mobil uyum,
 • Özgün içeriklere göre yapılır.

Ankara Mobil Uyumlu Web Site

Ankara web sitesi yapımında mobil uyumlu olmasına çok dikkat ediyoruz. Web sitesi yapımında her detayı en ince ayrıntısına kadar ele alıyoruz. Mobil uyumlu web site yaparak tüm cihazlarda sitenizin sorunsuz görüntülenmesi sağlıyoruz. Bilgisayarı açmaya gerek kalmadan işletmenize ait web siteniz mekâna bağlı kalmadan her yerde görüntülenebilecek.

Ankara web sitesi tasarımında mobil uyumlu yani responsive pek çok ayrıcalığı da beraberinde getiriyor. Mobil uyumlu web siteler daha çok ziyaretçi çeker. Hazır mobil uyumlu web sitelerinin fiyatları sıfırdan yapılanlara kıyasla çok farklı aralıktadır.

Locca Digital; web sitelerinin hem hazır hem de sıfırdan tasarımlarında daima kaliteye önem veriyor. Arama motorlarında üst sıralarda olmak önceliğimiz olduğunu söyleyebiliriz. Ankara web sitesi fiyatları, ek yazılımlar kullanıldığında artabiliyor. Web site yapımı fiyatlarımız sabit değildir. Özellikler arttıkça fiyatta direkt artmaktadır. Web sitesinin yapımında tüm teknik özellikle fiyata etki eder. Web sitesi sayfaları ne kadar çok kapsamlı olursa fiyatı aynı derecede artmaktadır. SSL sertifikalı, Seo uyumlu kısacası bir web sitesinde olması gereken tüm unsurları ele alarak tasarımı gerçekleştiriyoruz. Ankara web sitesi fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için Locca Digital ile iletişime geçebilirsiniz.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Image
Blog - Locca Digital

Muğla Web Tasarım

Image
Blog - Locca Digital

Kastamonu Web Tasarım

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1