İspanyolca Seo Çalışması Yapan Firmalar

İspanyolca SEO çalışması, İspanyolca dili için yapılan SEO çalışmalarının başında gelmektedir. Dünya da İngilizce dilinden sonra en çok konuşulan 2. Dillerden birisi olan İspanyolca, SEO rekabeti içerisinde İngilizce dilinden sonra 2. sırada yer almaktadır. İspanyolca SEO için rekabet edilmesini isteyenler için mutlaka özgün içerikler ile yarışmanız gerekmektedir.

Bu konuda Google oldukça titizdir ve Google botları translate sistemi ile yapılan çevirileri de kısa zamanda tespit ederek web sayfasının spam listesine düşmektedir. O yüzden translate kullanıp kar ettiğinizi düşünürseniz, kopya içeriklerden dolayı oluşan sıralamayı kaybedebilir, bunun yanında çeviri araçları kullanılmasının yanında web sayfası için bu araçlar, uygulamalar da size web sitesi için hiçbir şekilde sıralamaya alınmamasını yol açacaktır. LookPRO bütün bu dille üzerinde olduğu gibi size bu konuda üzerinde de İspanyolca SEO konusu için hizmet ve ürünlerinizi pazarlama alanında ve E-ihracat hedeflerinde başarıya ulaşmasını sağlayacaktır.

İspanyolca Dil Ailesi

İspanyolca, dünya nüfus sayısının yaklaşık üçte biri ve fazlası tarafından konuşulmaya olan Hint-Avrupa dil ailesinin bir parçası olarak bilinmektedir.

İspanya, İber Yarımadası tarafında Latin kökenli bir soy da olmasına nazaran, bugün Latin Amerika kıtasında, İspanyol sömürgecilikleri ile çok daha sık konuşmacıya sahip bulunmaktadır. İspanya’nın İspanyolca dili ve Latin Amerika İspanyolca dili arasında da, telaffuz ve dilbilgisi açısından küçük bir takım farklılıklar bulunmaktadır. İletişime engel olacak kadar büyük farklar bulunmamaktadır. İspanya da bölgesel varyasyonlarda ki bu farklılıklar, İngiliz ve ABD İngilizcesi arasında bulunan farklılıklar kadar az olduğu bilinmektedir.

Ülkemizde bulunan 651 İspanyol firmasında faaliyet göstermektedir. 2016-2002 döneminde İspanya ülkesinden ülkemize gelmiş olan toplam yatırım miktarı ise 7 milyar 635 milyon dolar civarında olmaktadır. İspanya sınırında ise yaklaşık olarak 75 Türk firması da faaliyet göstermektedir. 2016-2002 dönemi içinde Türkiye’den İspanya’ya yapılmış olan doğrudan yatırım tutarları ise 150 milyon doları bulmaktadır. 2016 senesinde 106.582 kadar İspanyol turist ülkemizi ziyaret etme imkanı bulmuştur. Bu da ülkemiz için oldukça etkili bir kalkınmaya yol açarak gelişimi sağlamaktadır. İspanya’da ise yaklaşık olarak 4000 vatandaşımız bulunmakta olup dil içerikleri ayrıca önem kazanmaktadır.

LOCCA BLOG

Benzer Paylaşımlar

Image
Blog - Locca Digital

Antalya Web Tasarım

Image
Blog - Locca Digital

Ankara Sosyal Medya Ajansı

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1