Dijital Kartvizit Nedir

Dijital kartvizit nedir ve avantajları açısından göz attığımız zaman, iletişim bilgileri, sosyal medya bilgileri ve daha fazlası içinde bir uygulamaya ihtiyaç duymadan önce herhangi bir akıllı telefon ile temassız, hızlı bir şekilde olanak sağlar. İletişim bilgilerinizi akılda kalıcı olarak paylaşan ve güçlü bir ilk izlenim bırakmaya yarayan dijital kartvizit ile tanıştığınız bireyler için unutulmaz ve ilgi çekici bir deneyim sunmaktadır. Fiziksel kartvizitin aksine kullanımları özgür ve kolay olan dijital kartvizitlerle ek masraflarında önüne geçilebilir.

Neden Dijital Kartvizit Kullanılmalı?

Akıllı telefonlar, hayatımızın her alanında bulunması nedeniyle telefon aksesuarları da gelişmeye devam etmektedir. Son senelerde de kullanımı artış gösteren NFC teknolojisiyle beraber yeni nesil kartvizitler geliştirilmiştir. Bu sayede müşterileriniz, arkadaşlar ve farklı bir kişiyle bilgilerinize kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. Dijital kartvizit avantajları açısından özetlersek:

  • Dijital kartvizitler uygun fiyatının yanında kullanım kolaylığıyla da dikkatleri çekmektedir. Talep ettiğiniz kadar sosyal medya hesabı ve istenildiği kadar link eklenebilir.
  • Dijital kartvizit faydaları açısından baktığımızda günümüzde artık eski kâğıt kartvizitlere veda etmek, çevre üzerindeki etkilerin artmasını da sağlar.
  • Çevre dostu olan dijital kartvizit, markanıza daha sürdürülebilir bir değer katar.
  • Kartvizit baskısı ve diğer detaylara gerek kalmadan kartvizitinizi oluşturabilirsiniz.
  • Dijital bir kartvizit, işletmelerinizi dijital dünyada etkin olarak temsil etmenizi sağlar ve istenilen bilgiler istenildiği zaman hızlı şekilde güncellenebilir.

Dijital Kartvizit Nasıl Kullanılır?

Dijital kartvizitin kullanımının da bu kadar kolay olmasıyla istenilen tüm bilgiler görüntülenebilir. Dijital kartvizit nasıl kullanılır baktığımızda sosyal medya hesapları, e-posta hesapları, telefon numaralar, iban numaraları, web siteniz gibi bilgileri ekleyerek çıkarabileceğiniz bir sistem olmaktadır. Profil fotoğrafınızı ekleyebilecek ve profil linkinizi özelleştirebileceksiniz.

Dijital kartvizit yapma için profesyonel destek alabilirsiniz. Sonrasında dijital kartvizit hesabınız oluşturulduktan sonrasında kullanmak istediğiniz tüm bilgileri hesabınıza ekleyebilirsiniz. Ardından kartvizitlerinizi ister NFC ile temas ettirerek veya üzerinde yer alan QR kodu okutarak veya kısa profil linkinizle gönderebilir ve paylaşabilirsiniz. Sonuç olarak en iyi dijital kartvizit özellikleriyle potansiyel müşterilerinize, çalışanlarınıza iletişim bilgilerinizi gerekli olan tüm detaylarla iletebilirsiniz.

Full Name
Phone Number
Current E-mail
icon ×
Locca Digital
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?
1